Satın Almadan Önce Okuyun.

Lütfen Okyanus Medya'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. Okyanus Medya'dan sipariş vererek, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.
Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen Okyanus Medya hizmetlerini kullanmayın.

 

1. Genel
Okyanus Medya'dan aldığınız tüm hizmetlerin sorumluluğu size aittir. Havale ile satın alınan takipçilerde dekontunuzu mutlaka alın.
Profilinizin ve paylaşımlarınızın kalitesine göre düşüş veya yükeseliş olabilir, olası bir durumda Okyanus Medya Sorumlu Değildir.
Aylık Otomatik Beğeni/İzlenme hizmetimiz 30 paylaşım hakkı sunmaktadır.
Okyanus Medya servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
Okyanus Medya herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez.

Okyanus Medya Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

 

2. Hizmet
Satın Aldığınız Paketin 48 Saat İçinde Başlamaması Durumunda Koşulsuz Şartsız Geri İade Garantisi Veriyoruz.
Okyanus Medya yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
Servislerimiz sürekli güncellenmektedir..%100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.
Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir, alınan miktar gelmez sunucu iade sağlamazsa bakiyeniz yanabilir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

Garanti
Düşmeyen Takipçi paketinde garanti Ömür Boyudur, düşüş yaşadığınız zaman bize Whatsapp üzerinden yazmanız ve profilinizi takipçileriniz gelene kadar herkese açık duruma getirmeniz gerekiyor. Fakat İnstagram tarafından güncelleme yapılıp akabinde datalarımız silinirse garanti iptal edilir. Bu zamana kadar böyle bir durum yaşanmadı, yinede bu durumun yaşanabileceğini düşünerek sipariş veriniz.
Okyanus Medya sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

 

İade Şartları
İşleme alınan siparişlerde geri iade mümkün değildir, servis iptal sağlarsa ancak iade gerçekleşir. 3 Gün içinde etkileşim yaşanmayan hesaplar için iade mümkündür.
Instagram servislerinin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir.
Okyanus Medya yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyet tespit edilirse iade geçecektir.

 

Gizlilik Politikası
Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.
Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.
Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.