Bize Ulaşın


Kullanım sözleşmesi

Lütfen okyanustakipci.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. okyanustakipci.com'dan sipariş vererek, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.
Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen okyanustakipci.com hizmetlerini kullanmayın.

 

1. Genel
● okyanustakipci.com'dan aldığınız tüm hizmetlerin sorumluluğu size aittir. Havale ile satın alınan takipçilerde dekontunuzu mutlaka alın.
● Profilinizin ve paylaşımlarınızın kalitesnie göre düşüş veya yükeseliş olabilir, olası bir durumda www.okyanustakipci.com Sorumlu Değildir.
● Aylık OtoBeğeni 15 Paylaşım Hakkı Sunmaktadır
● okyanustakipci.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
● okyanustakipci.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez.

● okyanustakipci.com Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

●Argo Kullanan Müşterinin Siparişi İptal Edilir. İade Yapılmaz. 


 

2. Hizmet
●Satın Aldığınız Paketin Gelmemesi Durumunda Koşulsuz Şartsız Geri İade Garantisi Veriyoruz.
● okyanustakipci.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
● Aktif ve Gerçek Hesaptır Genel Servislerimiz.%100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.
● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

 

İade Şartları

● İşleme alınan siparişlerde geri iade mümkün değildir, servis iptal sağlarsa ancak iade gerçekleşir.
● Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir.
● okyanustakipci.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette sipariş otomatik iade geçecektir.

 

Gizlilik Politikası

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.
● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.
● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.